Hakkımızda

Eylül 2016’da kurulan Egegen’in ana çalışma alanları genetik, moleküler mikrobiyoloji ve özel tanı ürünleridir ve hizmetleridir.

Egegen olarak; üreticiler, ithalatçılar, bayiler ve sağlık hizmeti üreten kurumlarla birlikte tüm paydaşlar için ortak amaç olan “daha sağlıklı bir toplum yaratma” idealine hizmet ederek, tedarik zincirindeki görevimizi en iyi şekilde gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bunu sağlamak için çalışanlarımızı, iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi memnun edecek bir şirket iklimi ve kültürü yaratmaya gayret etmekteyiz.

Distribütörlüğünü ve bayiliğini yaptığımız ürünleri kesintisiz bir şekilde müşterilerimize ulaştırmak ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesini yüksek seviyede tutmak için çalışmaktayız.

Çalışanlarımızın paylaştığı ortak değerler, dürüstlük, birlikte üretmek ve paylaşmak, yaratıcılık, öğrenmeye açıklık, doğaya ve insana saygıdır.

Egegen daima, ileri teknolojilerin ve yenilikçi ürünlerin ülkemiz hastanelerinde ve laboratuvarlarında değer üretmesi konusunda öncülük etmeyi hedefleyen bir yapılanma içerisindedir.